تبلیغات
نت و آکورد و آکادمی موسیقی
آموزش ترفندهای ارگ // 01:05 ب.ظ - شنبه 28 بهمن 1391

آموزش ترفندهای کرگ pa50 و pa80

آموزش کرگ pa50 و pa80,کرن کردن در pa80 pa50,ضبط یک آهنگ در pa80,کرگ pa50,گلچین کردن ریتم ها کرگ pa50,گلچین کردن ریتم ها

photo

یک راه سریع برای کرن کردن در pa80 , pa50
كلید منو را زده وبه قسمت PAD صفحه 22 بروید. شماره یک را انتخاب کرده وكلید چرخان را بچرخانید تا 3تا مانده به آخر به نامT Quarter بعد در صفحه 23قسمت پدرا onكنید كه جابجا نشود.جهت کرن کردن دکمه شماره یک پد را نگه داشته همزمان نتی را که میخاهید انتخاب کنید در ضمن چند تا نت را میتوانید اتتخاب کنید.جهت بکار کردن فقط کافیست تا پد شماره یک را یکبار بزنید همه نتهای انتخابی به حالت بکار در میایند.
درست کردن یک ست انتخابی یا همان گلچین کردن ریتم ها
برای در ست کردن یک SET انتخابی میتوانید وقتی که می خواهید LOAD کنید همه را LOAD نکنید
بلکه ریتمها را از یکجا واقع در پوشه Style با پسوند STY تک به تکLOAD کنید وچون از درام کیت خودش استفاده میکند باید از پوشه PROGRAM همان مجموعه فایل PCG که دو حرف DK یعنی درام کیت در آن بکار رفته است را هم لود کنید.
و از جاهای دیگری که صدا لازم دارید از پوشه PROGRAM همان جا فایلهای با پسوند PCG را به غیر از DK لود کنید و بعد میتوانید در صورت تمایل کل PERFORM ها را نیز LOAD کنید.ضبط یک آهنگ

۱- ابتدا باید وارد حالت BACKING SEQUENCE شوید.کلید B.SEQ را فشار دهید تا وارد این حالت شوید.در این پنجره شما میتوانید آهنگ را بازخوانی یا ذخیره کنید.

2- حالا RECORD را فشار دهید.پنجره ای که باز میشود شامل دو حالت ضبط آهنگ است.در این پنجره باید گزینه اول یعنی Realtime Recording را انتخاب کنید.حال پنجره REC:NEW SONG ظاهر میشود.

3- حال کلید START\STOP را فشار دهید.سپس آهنگ خود را بزنید.شما میتوانید از افکتهای دستگاه برای زیباتر شدن آهنگ خود استفاده کنید.برای مثال اگر میخواهید آهنگ خود را با INTRO آغاز کنید باید قبل از فشار دادن کلید START\STOP ،آن را فشار دهید.

4- آهنگ را متوقف کنید :برای این کار باید دو کلید START\STOP را فشار دهید و یا یکی از کلیدهای ENDING را بزنید،ضبط آهنگ متوقف میشود اما اگر می خواهید به کلی از حالت ضبط آهنگ خارج شوید،باید کلید START\STOP را در قسمت SEQ فشار دهید.

5- آهنگ را گوش دهید:هنگامی که از حالت RECORDING خارج شدید با فشردن کلید PLAY\STOP میتوانید آهنگ را گوش کنید.حال میتوانید آهنگ خود را ذخیره کنید.

۶- ذخیره کردن آهنگ:ابتدا باید به منوی اصلی برگردیدو کلید SAVE SONG را انتخاب کنید.در این صورت پنجره مربوط به ذخیره آهنگ ظاهر می گردد.ابتدا پوشه ای را که میخواهید فایل خود را در آن ذخیره کنید را انتخاب کنید.برای باز کردن پوشه باید از کلید F3 و برای خروج از هر پوشه باید از کلید F4 استفاده کنید.حال اگر میخواهید این آهنگ را به جای آهنگ دیگری جایگزین کنید ،فایل مورد نظر را به اولین سطر بیاورید.در غیر این صورت باید فایل NEW-NAME.MID را به اولین سطر بیاورید.بعد از انتخاب فایل NEW-NAME.MID توسط کلید A از سری کلیدهای VOLUME\VALUE آن را تآیید کنید.با زدن این کلید شکل مقابل در صفحه ظاهر میگردد:NEW NAME .MID

در این صفحه باید توسط کلید گرداننده کاراکتر خود را انتخاب کنید و سپس با کلید INSERT آن را تائید کرده و به سراغ کاراکتر بعدی بروید.برای بازگشت به کاراکتر قبلی نیز میتوانید از کلید DELETE استفاده کنید.

هنگامی که نام فایل را نوشتید برای ذخیره آن باید کلید F2 را فشار دهید.با فشار دادن این کلید پیغام ARE YOU SURE ظاهر خواهد شدکه برای گذر از آن باید کلید ENTER را فشار دهید.
برچسب ها : آموزش کرگ pa50 و pa80 , کرن کردن در pa80 pa50 , ضبط یک آهنگ در pa80 , کرگ pa50 , گلچین کردن ریتم ها کرگ pa50 , گلچین کردن ریتم ها ,

آخرین مطالب
» نت آهنگ پر پرواز شادمهر برای ویولن ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» نت آهنگ ترکی آنکارینین باغلاری(باغهای آنکارا) Ankaranın Bağlari ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ عاشق شدم بنیامین بهادری ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» آموزش موسیقی به صورت کاملا حرفه ای ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ روز جدایی 25 باند ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ دور آخر محسن چاوشی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ خدا رو چه دیدی رضا صادقی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ رگِ خواب محسن یگانه ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ بمون تا بمونم گوگوش ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ عاشقتم رضا صادقی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ تو فرامرز اصلانی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ دوست دارم خدا رضا صادقی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ ستمگر محسن چاوشی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ بخند رضا صادقی ( یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 )
» آکورد آهنگ تو دریایی آکادمی موسیقی گوگوش 2013 ( دوشنبه 12 فروردین 1392 )